Targi BIKE EXPO 2014

W dniach 25-27 września odbyła się jubileuszowa V edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych, gdzie mieliśmy przyjemność zaprezentować produkty Fitletic.

KIELCE BIKE EXPO to impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. Targi odbywały się pod Honorowym Patronatem m.in.: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Europejskiej Unii Kolarskiej oraz Polskiego Związku Kolarskiego. W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

Bardzo dużym zainteresowaniem na naszym stoisku cieszyły się produkty Fitletic. Marka obecnie przechodzi rebranding polegający na zmianie nazwy oraz wprowadzeniu nowych, bardziej stylowych opakowań. Zmiany wizerunkowe zostały bardzo korzystnie odebrane przez odwiedzających. Produkty Fitletic to przede wszystkim neoprenowe pasy dla biegaczy oraz pokrowce na telefon, posiadające właściwości water resistant, dzięki czemu sprawdzają się w różnych warunkach. Nowością pokazaną podczas targów były latarki czołowe, które wchodzą dopiero do naszej ofery.

Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i już dziś zapraszamy na kolejne targi.

Targi Bike 2014 1